دوربین مداربسته در شیراز، خرید بدون واسطه

خلاصه مطلب : آیا به کیفیت دوربین های مداربسته ای که خریداری می کنید توجه کرده اید؟ باید کیفیت تصویر دوربین مداربسته و کارایی دستگاه DVR در حدی باشد که پس از خرید مشتریان شما و یا پس از نصب دستگاه ها نارضایتی آن ها را به دنبال نداشته باشد بلکه برعکس، کیفیت بالا و تصویر خوب باعث افزایش اعتبار شما و در مقابل آن افزایش مشتریان شما گردد.
تاریخ ثبت: سه شنبه 5 فرودرین سال 1393
بازدید ها : 3304
 دوربین مداربسته در شیراز، خرید بدون واسطه

در صورتی که قصد خرید دوربین مداربسته در شیراز و یا هر شهر دیگری در هر کجای ایران را داشته باشید حال چه به صورت خرید عمده و یا جزئی،ممکن است مکانی که  برای خرید تجهیزات امنیتی مانند دوربین مداربسته و DVR  ، مراجعه خواهید کرد فروشنده ای باشد که قبلا برای خرید اجناس دیگری به وی مراجعه کرده  بوده اید و در میان آن ها دوربین مداربسته و تجهیزات امنیتی را هم مشاهده نموده اید و یا از طریق معرفی دوستان و یا تبلیغات با آن فروشنده آشنا شده اید و اقدام به خریداری نموده اید.

اما آیا قبل از خرید به این نکته توجه کرده اید که دوربینی که خریداری می کنید جدا از مبحث برند و مارک تجاری آن باید دارای گارانتی و خدمات پس از فروش خوبی هم برخوردار باشد؟ برای مثال گارانتی تعویض سریع.

آیا به کیفیت دوربین های مداربسته ای که خریداری می کنید توجه کرده اید؟ باید کیفیت تصویر دوربین مداربسته و کارایی دستگاه DVR در حدی باشد که پس از خرید  مشتریان شما و یا پس  از نصب دستگاه ها ناراضایتی آن ها را به دنبال نداشته باشد بلکه برعکس، کیفیت بالا و تصویر خوب  باعث افزایش اعتبار شما و در مقابل آن افزایش مشتریان شما گردد.آیا جایی که چنین دوربین مداربسته ای را  با کیفیت خوب و قیمت مناسب ، پایین تر از همه فروشندگان عرضه کند یافت می شود؟پاسخ بله است.

چرا اکنون که دارید هزینه ای برای خرید دوربین های مداربسته پرداخت می کنید ، با کمی تحقیق بیشتر یک جنس خوب و با کیفیت را خریداری نکنید؟ که هم شامل گارانتی تعویض است و هم خدمات پس از فروش بسیارعالی و همچنین ارسال سریع به مکان شما .

چرا از جایی خرید نکنید که تخصص و کار آن ها فقط و فقط واردات دوربین های مداربسته است؟

اگر قصد خرید دوربین مداربسته در شیراز و یا هر شهر دیگری از ایران را داشته باشید به شما پیشنهاد می کنیم ابتدا قبل از خرید کمی بیشتر تحقیق کنید.

دیگر نباید فریب برند ها را خورد. نباید بیهوده هزینه ی بیشتری پرداخت کرد فقط برای این که یک کالا از یک برند و یا مارک مشهور می باشد.وقت آن رسیده است که با تدبیر و درایت با توجه به مشخصات فنی یک دوربین مداربسته آن را انتخاب کنیم و نه برند آن زیرا در دنیای امروز مشهور کردن یک برند کار سختی نیست . جالب است بدانیم فقط در کشور های جهان سوم برند ها و مارک های مشور مشتریان خوبی دارند. زیرا در این کشور ها خریداران فقط نام مارک و یا برندها را مد نظر قرار می دهند اما در مشخصات فنی و کیفیت دیگر برند ها دقتی نخواهند داشت.این موضوع برای خرید دوربین مداربسته درشیراز هم صدق می کند. نه فقط در شهر شیراز بلکه در اکثر شهر ها این موضوع کاملا مشهود است.

گروه بازرگانی آویژه با سال ها تجربه در زمینه سیستم های امنیتی موفق با اخذ نمایندگی از  کارخانه های سازنده با کیفیت ترین دوربین های مداربسته در تایوان و کره گردیده است و اکنون آماده ایم تا آن ها را با مناسب ترین قیمت ،پایین تر از هر فروشنده دیگری ، به شما همکاران عزیز ارائه کنیم . دلیل قیمت مناسب آن ها چیزی نیست به جز حذف واسطه ها.چرا مستقیم و بدون واسطه خرید نکنید؟

پس از سفارش به راحتی و بدون دردسر در محل خود در هر کجای ایران تحویل بگیرید.

جهت دریافت لیست قیمت(ویژه همکاران  و فروشندگان)با ما تماس بگیرید.

گروه بازرگانی آویژه

 

پر بازدید ترین ها