چطور برندهای مناسب دوربین های مداربسته را شناسایی کنیم

خلاصه مطلب : در بازار فعلی شناسایی برندهای مناسب دوربین مداربسته به شدت حیاتی شده است. به ویژه پس از افزایش قیمت دلار قیمت تجهیزات مدار بسته واستفاده از دوربین های مداربسته با مارکهای متفرقه چینی بسیار رایج شده است
تاریخ ثبت: چهار شنبه 20 فرودرین سال 1393
بازدید ها : 4018
چطور برندهای مناسب دوربین های مداربسته را شناسایی کنیم

چطور برندهای مناسب دوربین های مداربسته را شناسایی کنیم

 

در بازار فعلی شناسایی مارک های مناسب دوربین مداربسته به شدت حیاتی شده است. به ویژه پس از افزایش قیمت دلار قیمت تجهیزات مدار بسته و استفاده از دوربین های مداربسته با مارکهای متفرقه چینی بسیار رایج شده است که انتخاب دوربین مداربسته مناسب را برای نصاب ها و فروشندگان جزء بسیار مشکل کرده است. در اینجا به تعدادی از روش هایی که می توان از طریق آن دوربین مداربسته مناسب را از نامناسب تشخیص داد اشاره شده است:

1) قیمت دوربین مداربسته نمی تواند نشانگر کیفیت آن باشد

برای خریداران ناآشنا بهترین روش انتخاب یک دوربین مداربسته با کیفیت قیمت آن است. این افراد با این فرض که هر چیز گرانتر کیفیت مناسب تری نیز دارد اقدام به خرید دوربین مداربسته می کنند.دیده شده است که افرادی از چنین تصوراتی سوء استفاده کرده و تجهیزات کاملا بی کیفیت را با قیمت های بالا به مشتریان نا آشنا فروخته اند.

2) چیپ دریافتگر تصویر

چیپ های دریافت کننده تصویر. کیفیت چیپ های Sony از نظر کیفیت تصویر تا حدی بالاتر از Sharp است. در نتیجه دوربینهایی که از چیپ های Sony استفاده می کنند کیفیت تصویر مناسب تری دارند. در موقع خرید دوربین مداربسته می تواند در مورد CCD دوربین از فروشنده سوال کنید تا از نوع آن اطلاع حاصل کنید.

3) جزئیات در کاتالوگ

شرکت های معتبر تولید کننده دوربین مداربسته (حتی شرکت های چینی) معمولا اطلاعات جامع تر و کاملتری را در رابطه با دوربین های مداربسته خود در اختیار مشتری قرار می دهند. حتی اگر قادر به دریافت اطلاعات از کاتالوگ نیستید به دنبال محصولی باشید که اطلاعات بیشتری را اختیار شما می گذارد.

4) از دروغگوها دوری کنید

شرکت های تولید کننده تجهیزات مداربسته اطلاعاتی را در اختیار خریدار قرار می دهند که به طور واضح دروغ می باشد. برای مثال دوربین های کوچک و ارزان قیمت با کیفیت تصویر 800 تیوی لاین در کاتالوگ معرفی می شوند. در صورت حقیقت داشتن این موضوع دوربین باید قیمت بسیار بالاتری از قیمت داده شده داشته باشد. با داشتن کمی تجربه و اطلاعات می توانید به راحتی چنین اطلاعات غلطی را شناسایی کرده و از خرید محصول بی کیفیت خودداری کنید.

5) از تجارب دیگران استفاده کنید

اگر در خرید دوربین مداربسته بی تجربه هستید بهترین کار این است که از فردی که در این مورد تجربه بیشتری دارد سوال کنید. سعی کنید از برندهایی استفاده کنید که چندین سال بدون مشکل در پروژه های مختلف مورد استفاده قرار گرفته اند.

6) با فروشندگان ثابت کار کنید

شاید در نگاه اول کار کردن با یک فروشنده ثابت کمی احمقانه به نظر برسد چراکه شما را کاملا به فروشنده وابسته می کند اما در طول زمان به فواید آن پی خواهید برد. دقت کنید که کار کردن با فروشندگان ثابت به معنای کار کردن با یک فروشنده نیست. شما می توانید با چند فروشنده به طور ثابت کار کنید اما توجه داشته باشید که فروشنده ها معمولا خریداران ثابت خود را در جریان کیفیت محصولات قرار می دهند تا اطمینان آنها را کسب کنند

این کار در کنار زیان های مالی کوچک فواید کاری و امنیتی خوبی دارد.

7) خواندن کاتالوگ را یاد بگیرید

برای یک خریدار دوربین مدار بسته بسیار ضروری است که بتواند مطالب موجود در کاتالوگ را بخواند و آنها را تحلیل کند. در آینده مطلبی در رابطه با طریق خواندن کاتالوگ و استخراج مطالب مفید و ضروری می نویسم.

8) وب سایت تولید کننده را چک کنید

با چک کردن وبسایت تولید کننده می توانید به درجه اعتبار شکرت پی ببرید. حتی دیدن ظاهر وب سایت نیز می تواند اطلاعات را در اختیار شما قرار دهد.

 

پر بازدید ترین ها