فروش عمده دوربین مداربسته

خلاصه مطلب : بر هیچ کس پوشیده نیست که سیستم های امنیتی به خصوص دوربین های مداربسته یکی از تجهیزات با حساسیت بالا می باشند لذا باید کیفیت و بازدهی آن ها بالا و کاملا مطمئن باشد. فروش عمده دوربین مداربسته در صورتی موفق خواهد بود که کیفیت محصولاتی که عرضه می شوند در حد بالایی باشد
تاریخ ثبت: دوشنبه 25 فرودرین سال 1393
بازدید ها : 7066
فروش عمده دوربین مداربسته

گروه بازرگانی آویژه مجری فروش عمده دوربین مداربسته پس از سال های متمادین فعالیت در واردات سیستم های امنیتی از جمله دوربین های مداربسته  موفق شده است بخش عظیمی از فروش عمده دوربین مداربسته در اقصی نقاط کشور به خصوص جنوب کشور را به عهده بگیرد.

بر هیچ کس پوشیده نیست که سیستم های امنیتی به خصوص  دوربین های مداربسته یکی از تجهیزات با حساسیت بالا می باشند لذا باید کیفیت و بازدهی آن ها بالا  و کاملا مطمئن باشد. اکثر خریداران تصور می کنند برای تهیه دوربین مداربسته ای با کیفیت خوب حتما باید برند های مشور را با قیمت بالایی خریداری کنند .اما یک خریدار باتجربه می داند که  امروزه دیگر نباید فریب تبلیغات نام تجاری یک محصول را خورد.

گروه بازرگانی آویژه با عرضه با کیفیت ترین دوربین های مداربسته ساخت تایوان با برند تجاری Avision و با قیمتی مناسب تر از دوربین های مداربسته چینی و حتی پایین تر از دوربین های مداربسته بی کیفیت موجود در بازار ،موفق شده است بالاترین درصد رضایتمندی مشتریان را در سال 1392 کسب کند .رسیدن به هدف کیفیت بالا و قیمت مناسب به هیچ وجه اتفاقی نیست و شکی نیست که یک فروشنده عمده دوربین مداربسته در صورتی می تواند در بازار به جایگاه بالایی برسد که کیفیت محصولات وی در بهترین حد ممکن باشد و قیمت ها نیز به حدی مناسب باشد که برای نصب کننده دوربین های مداربسته که بیشترین زحمت را در این عرصه می کشند ، مقرون به صرفه باشد لذا لازم است  مشتریان ما بدانند که خط تولید کارخانه در تایوان توسط نیروهای گروه بازرگانی آویژه کاملا  کنترل می گردد و غیر ممکن است که حتی یک جنس نا مرغوب توسط ما به دست مشتریان برسد.

فروش عمده دوربین مداربسته با کیفیت خوب و گارانتی تعویض (در کمتر از یک ساعت) در گروه بازرگانی آویژه با قیمتی است که برای فروشنده و یا نصب کننده های دوربین های مداربسته کاملا مقرون به صرفه م باشد. پس اگر تمایل دارید مشتریان شما چه از لحاظ کیفیت و چه از لحاظ قیمت از شما رضایت کامل داشته باشند پیشنهاد می کنیم یک بار قیمت ها و کیفیت دوربین های مداربسته AVision را مشاهده کنید.

جهت دریافت لیست قیمت و کاتالوک محصولات (ویژه همکاران) با ما تماس بگیرید.

گروه بازرگانی آویژه مجری فروش عمده دوربین مداربسته در جنوب کشور

 

 

 

 

پر بازدید ترین ها