فروش عمده دوربین مداربسته درشیراز

خلاصه مطلب : فروش عمده دوربین مداربسته درشیراز و سیاستی که باعث مقرون به صرفه بودن برای نصب کننده های دوربین خواهد شد
تاریخ ثبت: یکشنبه 17 فرودرین سال 1393
بازدید ها : 9157
فروش عمده دوربین مداربسته درشیراز

نصب کننده های دوربین مداربسته در شیراز ویا  اکثر شهر های دیگر جهت تامین تجهیزات و لوازم مورد نظر مانند دوربین مداربسته، دستگاه های ضبط تصاویر DVR و دیگر لوازم امنیتی ممکن است این لوازم را با قیمتی خریداری کنند که با توجه به زحمتی که برای نصب این تجهیزات می کشند ، این فعالیت برای آن ها مقرون به صرفه نباشد  و این حرفه را رها کنند زیرا دوربین های مداربسته و یا DVR ها را به قیمت بالایی خریداری کرده اند. ممکن است با یافتن فروشنده های دیگرِ این تجهیزات در دیگر شهرها اقدام به خرید از آن ها کنند که باز هم موضوع دریافت آن ها از شهر های دیگر و فاصله فروشنده ممکن است مشکلاتی را ایجاد کند.

فروش عمده دوربین مداربسته در شیراز توسط بسیاری از فروشنده ها انجام می شود که خواندید ممکن است به علت قیمت بالای آن ها برای نصب کننده های این تجهیزات مقرون به صرفه نباشد.

گروه بازرگانی آویژه با سال ها تجربه در زمینه فروش عمده دوربین مداربسته درشیراز و همچنین دیگر تجهیزات مانند DVR  سیاستی را در نظرگرفته است که با عرضه مستقیم دوربین های مداربسته و دیگر راه کار ها به نحوی و با قیمتی این گونه محصولات را عرضه کند که برای نصب کننده ها کاملا مقرون به صرفه باشد. از جمله:

قیمت مناسب : به طوری که هیچ فروشنده ای را نخواهید یافت که این چنین دوربین های مداربسته ای را با این کیفیت و کارایی بالا به قیمتی پایین تر از قیمت های گروه بازرگانی آویژه به طور عمده به فروش برساند.

کیفیت و کارایی: همه دوربین های مداربسته هنگام تولید در کارخانه توسط کارشناسان ما کنترل می شوند تا به بهترین کیفیت و کارایی دست یابیم.این موضوع در آزمایشگاه دوربین های مداربسته شرکت آویژه به اثبات رسیده است که برای مشتریان ما نیز قابل اثبات خواهد بود.

گارانتی و خدمات پس از فروش:یکی از مشکلاتی که همیشه به ضرر نصب کننده های دوربین های مداربسته تمام می شود مشکل گارانتی و خدمات پس از فروش دوربین های مداربسته می باشد .تمامی دوربین ها ی مداربسته و DVR ها درگروه بازرگانی آویژه دارای گارانتی تعویض بی قید و شرط می باشد(تعویض در کمتر از یک ساعت).

گروه بازرگانی آویژه مجری فروش عمده دوربین های مداربسته با برند Avision آماده است بهترین کیفیت  را با مناسب ترین قیمت به همکاران عزیز عرضه کند. کافی است یک بار کیفیت دوربین ها را مشاهده کنید و یک بار لیست قیمت را ببینید.

(در مشخصات فنی و کیفیت یک کالا اندیشه کنید)

جهت دریافت لیست قیمت عمده [ویژه همکاران] با ما تماس بگیرد.

گروه بازرگانی آویژه


پر بازدید ترین ها