فروش عمده تجهیزات دوربین مداربسته در شیراز

خلاصه مطلب : فروش عمده تجهیزات دوربین مداربسته در شیراز توسط گروه بازرگانی آویژه ،وارد کننده مستقیم انواع لوازم دوربین های مداربسته در شیراز.در صورتی که نیاز به خرید کابل تمام مس و آداپتور با کیفیت دارید ادامه مطلب را از دست ندهید...
تاریخ ثبت: دوشنبه 24 آذر سال 1393
بازدید ها : 7616
فروش عمده تجهیزات دوربین مداربسته در شیراز

به نام خدا

آیا نیاز به خرید تجهیزات دوربین های مداربسته دارید، آیا نیاز به کابل تصویر، BNC و  یا آداپتور با کیفیت ولی ارزان قیمت دارید؟

یکی از مهمترین مواردی که باید در نصب دوربین های مداربسته به آن اهمیت داد تجهیزات جانبی دوربین های مداربسته می باشد که باید صد در صد از کیفیت بالایی برخوردار باشند زیرا اگر دوربین مداربسته ای یا دستگاه DVR  بسیار با کیفیتی خریداری کنید اما کابل تصویر ارزان و بی کیفیتی را انتخاب کنید ممکن است خروجی کار و زحمات شما به هدر رود و حتی در میان مشتریان نیز اعتبار حرفه ای شما کاهش پیدا کند .

 این موضوع فقط برای کابل تصویر دوربین مداربسته صدق نمی کند بلکه برای منبع تغذیه دوربین های مداربسته و یا آداپتور دوربین مداربسته هم صدق می کند، فرض کنید سیستم امنیتی با کیفیت و قیمت بالایی را خریداری کرده اید ولی آداپتور آن را از نوع بی کیفیت و یا ارزان قیمتی انتخاب کرده باشید. این موضوع ممکن است در صورت خراب شدن و یا سوختن آداپتور کل زحمات شما را به باد دهد، و مشکلات زیاد دیگری را نیز فراهم آورد.

پیشهنادی از یک همکار:

بهترین راه برای یک نصب کننده سیستم های امنیتی این است که از تجهیزات دوربین مداربسته با کیفیت خوب استفاده کند تا هم کیفیت کار را بالا ببرد و هم این که باعث شود اعتبار شغلی وی افزایش یابد نه این که با استفاده از کابل تصویر بی کیفت به خاطر قیمت ارزان و یا استفاده از منبع تغذیه بی کیفیت باعث شود اعتبار شغلی وی کاهش یاید.

آیا باید لوازم جانبی گران خرید؟

ممکن است بپرسید که تجهیزات با کیفیت ، کابل تصویر در شیراز و یا آداپتور دوربین مداربسته درشیراز که کیفیت بالایی داشته باشند از قیمت بالایی برخوردار هستند و قدرت خرید مشتری ها را کاهش داده و باعث می شود هزینه نهایی نصب دوربین مداربسته در شیراز را افزایش دهد (و یا همه شهر ها) .

پس آیا نصب کننده ها و شرکت های مجری نصب دوربینهای مداربسته مجبور هستند از لوازم جانبی ارزان و با کیفیت پایین تر استفاده کنند؟ پاسخ قطعا خیر می باشد.

زیرا می توان اجناس با کیفیت مناسب ، با کیفیت بالا ، ولی  با قیمت مناسب  و پایین هم در شیراز پیدا کرد.بهتر است یک مجری فروش عمده تجهیزات دوربین مداربسته در شیراز را پیدا کنید و یک بار هم که شده اجناس آن ها را مورد آزمون قرار دهید.

فروش عمده تجهیزات دوربین مداربسته در شیراز و جنوب کشور:

گروه بازرگانی آویژه وارد کننده انواع تجهیزات و لوازم دوربین مداربسته در شیراز، عرضه کننده انواع آداپتور دوربین مداربسته، کابل تصویر تمام مس با کیفیت عالی و دیگر تجهیزات از جمله BNC  های پیچی ، فنری ، پرسی و ... با  قیمت بسیار مناسب می باشد.

لازم به ذکر است، همکاران گرامی در هر کجای ایران که باشید کلیه اجناس سفارشی شما با ارسال رایگان و در کمترین زمان ممکن به دست شما خواهد رسید.

خرید لوازم جانبی دوربین مداربسته با کیفیت بالا و قیمت مناسب:

جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا آگاهی از قیمت لوازم جانبی دوربین های مداربسته در شیراز با ما تماس بگیرید کارشناسان ما آماده پاسخ گویی به سوالات شما همکاران و فروشندگانِ عزیز می باشند. 


پر بازدید ترین ها