فروش دوربین مداربسته در شیراز

خلاصه مطلب : مسئله : بهترین فروشنده دوربین مداربسته و دستگاه های ضبط تصاویر DVR در شیراز یا ایران چه شرکتی است؟
تاریخ ثبت: پنجشنبه 17 بهمن سال 1392
بازدید ها : 7360
فروش دوربین مداربسته در شیراز

به نام خدا

مسئله :  بهترین فروشنده دوربین مداربسته و دستگاه های ضبط تصاویر DVR  در شیراز یا ایران چه شرکتی است؟

پاسخ :شرکتی که هم اجناسش با کیفیت باشد و هم قیمت مناسبی داشته باشد و گارانتی و خدمات پس از فروش خوبی هم داشته باشد. به طور واضح تر شرکتی که فقط به زبان یا فقط در تبلیغات اعلام نکند که گارانتی و خدمات پس از فروش خوبی داریم، در عمل هم اینچنین باشد. شرکتی که برای واردات دوربین ها با اشخاص فنی و صاحب نظر در این زمینه مشورت کرده باشد و بداند برای نصب دوربین چه نوع دوربینی برای کجا مناسب است و چه دوربینی برای کجا مناسب نیست. شرکتی که در خط تولید کارخانه دوربین مداربسته نظارت کند. این چنین وارد کننده ای می تواند بهترین گزینه مناسب باشد. بهتر است حتی اگر شده یک بار هم به آن ها سر بزنید و یک ملاقات با ایشان داشته باشید.

مدتی است که اکثر مدیران وصاحبان مشاغل جهت کنترل بیشتر و آسان بر روی کسب کار خود در شیراز و همچنین اکثرنقاط کشور نیاز به نصب دوربین مداربسته را لازم و ضروری دیده اند. لذا با مراجعه به بازار و فروشندگان با انواع و اقسام دوربین های مداربسته ای مواجه خواهند شد که هر کدام علی رغم شباهت های بسیار زیاد به یکدیگر دارای برندها و نشان های تجاری متفاوتی می باشند که این باعث سردرگمی خریداران خواهد شد. البته هیچ وقت شباهت ظاهری دو دوربین مداربسته یا دستگاه ضبط تصاویر DVR به این معنی نیست که حتما کیفیت و بازدهی آن ها هم شبیه به یکدیگر است لذا بهترین راه حل برای خرید این گونه اجناس آزمودن آن ها قبل از خرید می باشد. اما موضوع مهم دیگری که وجود دارد طول عمر و بازدهی دوربین های مداربسته و DVR می باشد به طوری که ممکن است یک برند کیفیت خوبی داشته باشد، تصاویر را شفاف نشان دهد و دید در شب آن هم خیلی خوب باشد اما طول عمرآن و بازدهی ای که از آن انتظارداریم را  نداشته باشد. لذا برای این موضوع هم بهترین راه حل بررسی گارانتی و خدمات پس از فروش شرکت عرضه کننده دوربین های مداربسته و DVR می باشد.

یک خریدار با هوش و با تجربه هرگز فریب تبلیغات فریبنده و محصولات به اصطلاح مارک را نخواهد خورد. همیشه محصولاتی با کیفیت تر و با قیمت کمتر از دوربین های مداربسته ای که مارک معروفی دارند و تبلیغات خوبی هم دارند پیدا می شود و این خریدار با تجربه وبا فکر است که درکیفیت و مشخصات فنی دوربین دقت میکند، در سابقه شرکت واردکننده دوربین مداربسته، در گارانتی و خدمات پس از فروش آن دقت میکند و نه در معروف بودن مارک آن.

یک شرکت بازرگانی خوب، یک وارد کننده ای که با فکر و اندیشه یک نوع کالا را وارد کشور می کند هرگز محصولی را که از کیفیت و بازدهی پایینی برخودار باشد را برای فروش وارد کشور نمی کند و اگر این کار را انجام دهد مرگ اقتصادی خود را رقم زده است و یا لااقل ممکن است برای مدت بسیار کمی دوام بیاورد.

گروه بازرگانی آویژه پس از سال ها تجربه و رایزنی با فروشندگان و نصب کننده های دوربین مداربسته اکنون توانسته است دوربین های مداربسته ای با کیفیت بی نظیر و قیمت بسیار با صرفه برای فروشندگان دوربین مداربسته را از بهترین سازنده دوربین های مداربسته در تایوان با مارک تجاری AVision  وارد کشود نماید که با افتخار اعلام میدارد بهترین کیفیت و جدیدترین تکنولوژی را برای هم وطنان خود به همراه دارد.

شک نکنید که ما به هیج وجه خواستار از بین رفتن اعتبار تجاری خود و یا زنده ماندن برای مدت کوتاه نیستیم بنابراین اجناسی را به شما عرضه خواهیم کرد که حتما مشتری دائم ما خواهید شد.

گروه بازرگانی آویژه وارد کننده انواع دوربین مداربسته و دستگاه های ضبط تصاویر DVR با قیمت بسیار مناسب و کیفیت تضمینی آماده همکاری با فروشندگان عزیز می باشد. کلیه دوربین های مداربسته و DVR دارای گارانتی تعویض و خدمات پس از فروش می باشند. کافیست یک بار قیمت های ما را مشاهده کنید.

جهت دریافت لیست قیمت (ویژه همکاران)و یا تست و آزمودن دوربین ها همین امروز با ما تماس بگیرید.

 

پر بازدید ترین ها