فروشگاه اینترنتی دوربین مداربسته در شیراز

خلاصه مطلب : آویژه مجری واردات مرغوبترین تجهیزات و پخش عمده دوربین مداربسته در شیراز و جنوب کشور، بدون واسطه خرید کنید
تاریخ ثبت: سه شنبه 19 اسفند سال 1393
بازدید ها : 6519
فروشگاه اینترنتی دوربین مداربسته در شیراز

شرکت بازرگانی آویژه  وارد کننده و مجری پخش عمده دوربین مداربسته درشیراز و جنوب کشور می باشد.

 جهت رفاه حال همکاران گرامی و همچنین صرفه جویی در وقت مشتریان  اقدام به راه اندازی فروشگاه اینترنتی دوربین مداربسته در شیراز نموده ایم که البته همکارانی که در شهر های دیگر می باشند نیز می توانند از این امکان بهره مند شوند.

فروشگاه دوربین مداربسته در شیراز:

فروشگاه اینترنتی دوربین مداربسته در شیراز از طریق آدرس های زیر قابل قابل دستیابی است:

Avizhe-co.com/shop

Forush-online.com

همکاران عزیز و شرکت های همکار مجری نصب سیستم های امنیتی در شیراز و یا شهر های دیگر  ازین پس می توانند در کمترین زمان ممکن از طریق فروشگاه اینترنتی دوربین مداربسته شرکت آویژه در شیراز اقدام به خرید اینترنتی کنند و یا از موجودی اقلام و دیگر تجهیزات به صورت لحظه ای مطلع گردند.پس از ثبت سفارش به صورت آنلاین در صورتی که در شهر شیراز باشید در کمتر از 2 ساعت اقلام سفارشی شما به دست شما خواهد رسید و در شهر های دیگر در کمتر از 48 ساعت.

 لازم به ذکر است که فقط همکارانی که توسط واحد فروش شرکت آویژه  به عنوان همکار تعریف شده باشند امکان خرید و مشاهده قیمت ها را خواهند داشت و اشخاص عادی امکان مشاهده قیمت ها و یا خرید فروشگاه اینترنتی را نخواهند داشت.

مزایا:

خرید از طریق فروشگاه اینترنتی دوربین مداربسته در شیراز مزایای بیشماری برای شما خواهد داشت از جمله:

·         صرفه جویی در وقت

·         فروشگاه اینترنتی دوربین مداربسته شیراز در هر ساعت از شبانه روز آماده سرویس دهی می باشد و شما می توانید در هر زمانی که مایل بودید نسبت به سفارش اقدام کنید.

·         عدم محدودیت جغرافیایی : ممکن است شما در شیراز نباشید و در  شهر های دیگر باشد که به کمک  فروشگاه اینترنتی دوربین مداربسته محدودیت  خرید ندارید.

·         امکان مشاهده جزئیات دقیق محصولات هنگام خرید.

·         امکان تصمیم گیری بهتر، زیرا هنگام خرید با خاطری آسوده و در کمال آرامش تصمیم گری نموده و اقلام مورد نظر را با یک کلیک انتخاب می کنید و با حذف می کنید.

·         امکان پرداخت آنلاین پس از ثبت نهایی سفارش

 

با ما تماس بگیرید

جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا پیوستن به لیست همکاران ما لطفا با واحد فروش شرکت بازگانی آویژه تماس بگیرید.کارشناسان ما آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشند.

 

 

 

پر بازدید ترین ها