شرایط و ضوابط گارانتی دوربین های مداربسته

خلاصه مطلب : شرایط و ضوابط گارانتی دوربین های مداربسته A.vision و همچنین دستگاه های ضبط تصاویر DVR در گروه بازرگانی آویژه
تاریخ ثبت: پنجشنبه 6 شهریور سال 1393
بازدید ها : 9477
شرایط و ضوابط گارانتی دوربین های مداربسته

به نام خدا

شرایط و ضوابط گارانتی دوربین های مداربسته و دستگاه های ضبط تصاویرA.vision   به شرح زیر می باشد:

مدت زمان گارانتی :

مدت زمان گارانتی برای دوربین های مداربسته و  DVRبه مدت 12 ماه  گارانتی تعویض (وارانتی) و 18 ماه گارانتی تعمیر (که از زمان خرید محاسبه می گردد) می باشد. در صورتی که خرابی شامل محدوده گارانتی شود و عیب یابی و یا تعمیر کالا به مدت زمان بیش از یک روز زمان نیاز داشته باشد ، کالای معیوب با یک کالای نو تعویض خواهد شد . در صورتی که مدل دستگاه معیوب موجود نباشد و یا فروش آن به اتمام رسیده باشد ، مدل های دیگری مشابه همان کالا به مشتری عزیز پیشنهاد خواهد شد. بدیهی است که در صورت وجود تفاوت قیمت مشتری می بایست مابه تفاوت را پرداخت نماید.

       محدوده ی گارانتی :

1-  بروز هر گونه مشکل خود به خود در برد الکتریکی DVR  ها که شامل عدم کارکرد صحیح هر یک از بخش ها مانند عدم تصویر دهی و یا کار نکردن HDMI , USB و  در دستگاه های DVR بشود.

2-  بروز مشکل در لنز دوربین ها به طوری که تصویر خروجی به علت  بروز مشکل در لنز، فاقد خروجی مناسب باشد.

3-  بروز مشکل در چیپست دوربین های مداربسته به طوری که باعث عدم تصویر دهی گردد.

4-  بروز مشکل در IR  دید در شب دوربین های مداربسته به طوری که دید در شب آن ها از کار افتاده باشد و یا به درستی عمل نکند.

5- هر گونه مشکلات و عیب هایی که خود به خود به وجودآمده باشند (منظور این است که در اثر ضربه و آتش سوزی و یا نوسانات برق و غیره نباشد ) که باعث عدم کارکرد صحیح دوربین مداربسته گردد.

 موارد عدم شمول گارانتی :

1- هر مشکلی که در اثر استفاده غیر متعارف ، نگهداری نا صحیح و یا بی دقتی در نصب تجهیزات به وجود آمده باشد (در مواردی مشاهده شده است هنگام نصب دوربین مداربسته ضربه دریل باعث خرابی لنز شده است)

2- مشکلاتی که ناشی از نواسانات برق باشند. (این موارد توسط کارشناسان فنی بخش گارانتی قابل تشخیص می باشد)

3- مشکلاتی که ناشی از آتش سوزی  و دیگر حوادث از این قبیل به وجود آمده باشد.

4-  مشکلات ناشی از ضربه به دستگاه ها

موارد ابطال گارانتی:

1- تغییر و دستکاری در چیپست و برد DVR  ها و همچنین تغییر و دستکاری لنز و چیپست دوربین های مداربسته. (در صورتی که تشخیص داده شود دوربین های مداربسته باز شده است ، گارانتی لغو می گردد)
 

 

پر بازدید ترین ها