روشهای شناسایی برندهای اصلی از متفرقه دوربین مداربسته

خلاصه مطلب : اولین و عمده ترین روش کلاه برداری در اجرای یا فروش سیستم دوربین های مداربسته استفاده از اجناس متفرقه و فروش آنها به جای تجهیزات اصلی است.
تاریخ ثبت: سه شنبه 19 فرودرین سال 1393
بازدید ها : 3262
روشهای شناسایی برندهای اصلی از متفرقه دوربین مداربسته

روشهای شناسایی برندهای اصلی از متفرقه دوربین مداربسته

اولین و عمده ترین روش کلاه برداری در اجرای یا فروش سیستم دوربین های مداربسته استفاده از اجناس متفرقه و فروش آنها به جای تجهیزات اصلی است.شناسایی چنین صورتهایی از کلاه برداری روشهای ساده ای دارد. چنین افرادی پس از تهیه تجهیزات بدون برند اقدام به فروش آنها با یک برند ساختگی یا حتی یک برند اصلی می کنند.

درابتدا باید بدانید که الزاما گذاشتن یک اسم جدید بر روی یک دوربین مداربسته به معنای برند آن نیست. هرکسی می تواند اسمی ساختگی را بر روی یک محصول بگذارد و آن را به عنوان یک برند بفروشد. مفهوم برند درواقع کیفیت و پشتیبانی یک کالا را مشخص می کند و به معنای ساخت محصول توسط شرکتی خاص در کشوری خاص و با استانداردی خاص است. برای شناسایی برند های تقلبی به صورت زیر عمل کنید:

به عنوان ساده ترین راه، مدل دوربین مداربسته را (از روی پیش فاکتور) در اینترنت جست و جو کنید. تمامی برندهای معتبر دوربین های مداربسته دارای یک وبسایت اختصاصی هستند که درآن تمامی محصولات به همراه کاتالوگ آنها قابل دسترسی است. در صورتی که برند معرفی شده یک برند متفرقه یا نامعتبر باشد شما پس از جست و جو کردن مدل دوربین مداربسته به نتایج غیر مرتبط با دوربین خواهید رسید یا اینکه تنها نتایجی از سایتهای فارسی زبان برای شما به نمایش در می آید. اما در صورت معتبر بودن دوربین کاتالوگ و اطلاعات آن در اختیار شما خواهد بود

پر بازدید ترین ها