دوربین مداربسته

خلاصه مطلب : هیچ شکی نیست که برای انتخاب و خرید دوربین مداربسته ،مهمترین فاکتوربرای خریداری، کیفیت تصویر و پس از آن قیمت آن ها می باشد.دوربین مداربسته ای که دارای کیفیت خوب و خدمات پس از فروش خوب مانند گارانتی تعویض باشد بدون شک قیمت بسیار بالایی خواهد داشت وممکن است برای اکثر شرکت های مجری نصب دوربین های مداربسته مقرون به صرفه نباشد که هزینه زیادی را برای کیفیت بالا پرداخت کنند
تاریخ ثبت: جمعه 19 اردیبهشت سال 1393
بازدید ها : 12627
دوربین مداربسته

به نام خدا

هیچ شکی نیست که برای انتخاب و خرید دوربین مداربسته ،مهمترین فاکتوربرای خریداری، کیفیت تصویر و پس از آن قیمت آن ها می باشد.دوربین مداربسته ای که دارای کیفیت خوب و خدمات پس از فروش خوب مانند گارانتی تعویض باشد بدون شک قیمت بسیار بالایی خواهد داشت وممکن است برای اکثر شرکت های مجری نصب دوربین های مداربسته مقرون به صرفه  نباشد که هزینه زیادی را برای کیفیت بالا پرداخت کنند.بنابراین یافتن دوربین مداربسته ای که هم کیفیت بسیار خوبی داشته باشد و هم قیمت مناسبی، می تواند وضعیت اقتصادی یک شرکت مجری نصب دوربین های مداربسته و سیستم های امنیتی را دگرگون کند ، سود سرشاری را برای آن شرکت به ارمغان آورده و غیرمستقیم بر کیفیت نصب سیستم های امنیتی و رضایت مشتریان تاثیر مثبتی گذاشته و بر اعتبار آن شرکت بیافزاید.

بنابراین اگر در زمینه سیستم های امنیتی مانند نصب و فروش دوربین مداربسته  فعالیت می کنید، لازم است به دنبال جنسی که کیفیت بسیار خوب و قیمت بسیار مناسبی دارد باشید. ممکن است در حال حاضر برای کیفیت های خوب هزینه های زیادی را پرداخت می کنید و جنسی را با قیمت بسیار بالایی خریداری میکنید  یا ممکن است چون برند آن کالا معروف است برای خریداری اینگونه اجناس نیز هزینه زیادی پرداخت می کنید که این موضوع قدرت خرید اکثر خریداران را کاهش خواهد داد و در طولانی مدت باعث کاهش سود شرکت خواهد گردید.پس بهترین راه حل خرید دوربین مداربسته ای است که قیمت آن در حدی مناسب باشد که قدرت خرید مشتری را افزایش دهد و کیفیت آن هم در حد برند های معروف و یا حتی بهتراز آن ها باشد.

آیا چنین محصولی را می توان یافت؟ آیا می توان برند دوربین مداربسته ای را یافت که کیفیت آن واقعا حرفی برای گفتن داشته باشد و حتی بهتر از برند های معروف دوربین مداربسته باشد، و از طرفی قیمت آن هم در حد اجناس ارزان بازار پایین باشد؟

پاسخ بلی است. کافی کمی بیشتر جستجو کنید:

گروه بازرگانی آویژه پس از سال ها تجربه در زمینه واردات سیستم های امنیتی اکنون به لطف الهی مقدور گردیده است یکی ازبا کیفیت ترین برند دوربین مداربسته و DVR  تایوانی را با نام تجاری Avision  بدون واسطه و با بهترین خدمات پس از فروش به دست فعالان این عرصه برساند.

نظارت بر خط تولید کارخانه، استفاده از جدید ترین تکنولوژی ها و باکیفیت ترین چیپ ست ها در ساخت DVR ها وحرفه ای ترین لنز های دوربین مداربسته موجب کسب بالاترین درجه رضایت مندی مشتریان در سال 2012 گردیده است و این دلیلی ندارد مگر کیفیت بسیار بالای تصاویر دوربین های مداربسته و همچنین قیمت بسیار مناسب آن ها.

هم اکنون گروه بازرگانی آویژه نماینده رسمی و انحصاری محصولات Avision در ایران با گارانتی تعویض مخصوص این شرکت دارای نمایندگی های متعددی در اکثر نقاط کشور می باشد و آماده است تمامی محصولات را بدون واسطه در هر کجای ایران که باشید در کمتر از 48 ساعت به دست شما عزیزان برساند.

قبل از هر تصمیمی فقط یک بار کیفیت تصاویر را مشاهده نمایید و قیمت ها را مقایسه کنید.

کارشناسان ما آماده پاسخ گویی به سوالات شما می باشند .جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

 

پر بازدید ترین ها