دوربین مداربسته ضد حشره چیست؟

خلاصه مطلب : عنکبوت ها دارای تنوع زیادی در جهان هستند و زندگی بسیار پیچیده و مختلفی دارند. در دوربین های مداربسته مادون قرمز IR درخشش نور ال ای دی های ” ای آر” ، حشرات را به سمت خود می کشاند
تاریخ ثبت: چهار شنبه 10 اردیبهشت سال 1393
بازدید ها : 3376
دوربین مداربسته ضد حشره چیست؟

دوربین مداربسته ضد حشره چیست؟

 

دوربین مداربسته ضد حشره (Anti Cobweb )

عنکبوت ها دارای تنوع زیادی در جهان هستند و زندگی بسیار پیچیده و مختلفی دارند. در دوربین های مداربسته مادون قرمز IR درخشش نور ال ای دی های ” ای آر” ، حشرات را به سمت خود می کشاند.
حس غریزی عنکبوت ها و انگیزه آنها برای شکارکردن حشرات باعث میشود که به شیشه جلوی دوربین مداربسته نزدیک شوند و جلوی لنز دوربین مداربسته تار تنیده شود.

ممکن است به نظر برسد که این تارها بسیار نازک هستند . اما باعث انعکاس نور مادون قرمز به داخل دوربین مداربسته شده و یک تصویر مبهم بجای تصویر مورد نظر ما در مانیتور دیده می شود که باعث دردسر های زیادی خواهد شد .

بنا براین برای کاخ موزه ها ، مراکز میراث فرهنگی ، استان های شمالی ایران ، معادن ، مزارع ، باغ ها ، رستوران ها ، ویلا ها ، مراکز نظامی و صنعتی حساس ، اماکن و مناطق متروکه و دورافتاده و غیر قابل دسترس این دوربین های مداربسته ضد حشره ، توصیه می شود .

طرز کار دوربین مداربسته ضد حشره:

این دوربین های مداربسته به طور دائم فرکانس های بالای صوتی تولید می کنند و این فرکانس های اولتراسونیک باعث دور شدن حشرات و در نتیجه تمیز ماندن شیشه جلوی دوربین مداربسته خواهد شد .

یکی از کارخانه های بسیار معتبر تولید کننده این دوربین های مداربسته با تکنولوژی ANTI COBWEB شرکتی کره ای است که محصولات APEX را تولید کرده است .

این دوربین مداربسته دارای امکانات دیگری نیزمی باشد، که از جمله آن می توان موارد زیر را نام برد مانند:

 :HD DNR تکنولوژی کاهش دهنده نویز تصویر مجهز به مکانیزم Smart IR جهت تشخیص چهره در تاریکی با برد 50 متر واقعی، می باشد .

تکنولوژی PIXIM تکنولوژی 3D-DNR تکنولوژِی HD-DNR تکنولوژی WDR
Smart IR
WIDTH
WHITE BAL
SHUTTER
NR
DAY & NIGHT
PRIVACY EFFIO
MOTION DET
PICTURE ADJUST
ART
BACK LIGHT
بدنه sun shild
فیلتر IR CUT
رطوبت گیر دوربین و


پر بازدید ترین ها