دوربین مداربسته در شیراز

خلاصه مطلب : فروش و عرضه بدون واسطه انواع دوربین مداربسته در شیراز و جنوب کشور با بهترین کیفیت و قیمت مناسب توسط گروه بازرگانی آویژه
تاریخ ثبت: پنجشنبه 10 بهمن سال 1392
بازدید ها : 8828
دوربین مداربسته در شیراز

به نام خدا

.به دنبال اسم ها نباشید در کیفیت و مشخصات فنی اندیشه کنید 

در صورتی که  تصمیم به نصب سیستم امنیتی دوربین مداربسته دارید به شما پیشنهاد می کنیم به بخش راهنمای نصب دوربین مداربسته در شیراز مراجعه کنید. و اگر از همکاران فروش و نصب دوربین مداربسته می باشید بهتر است ادامه مطلب را مطالعه کنید

گروه بازرگانی آویژه با یاری پروردگار متعال پس از بررسی های فراوان و با توجه به نیاز بازار به انواعDVR  و دوربین مداربسته که علاوه بر کیفیت و قیمت مناسب دارای خدمات پس از فروش مناسب نیز باشند تصمیم به تهیه و واردات انواع دوربین مداربسته و دستگاه هایDVR گرفته است. لذا جهت نیل به هدف کیفیت مناسب و همچنین قیمت باصرفه لازم بود تا با کارخانه های زیادی مذاکره شود و محصولات آن ها چه از لجاظ کیفیت و چه از لحاظ صرفه اقتصادی برای فروشنده و نصب کننده دوربین در ایران مورد بررسی قرار گیرد.

پس از رایزنی ها و آزمون کیفیت انواع دوربین ها توسط متخصصین و با تجربه های این حرفه محصولات یک تولید کننده تایوانی که موفق به تولید با کیفیت ترین دوربین مداربسته درحوزه شرق آسیا گردیده بود را انتخاب کردیم و موفق شدیم تعداد زیادی از آن را بدون واسطه به عزیزان همکار فروشنده دوربین مداربسته و حتی نصب کننده دوربین های مداربسته عرضه کنیم که بعد از مدتی شاهد بازخورد بسیار عالی از طرف مشتریان بودیم که این به هیچ دلیلی نیست مگر کیفیت خوب دوربین ها و همچنین قیمت بسیار مناسب آن ها به طوری که با جرأت می توانیم بگوییم قیمت ها ازتمامی فروشندگان دیگر به مقدار چشمگیری پایین تر بود که به دلیل عرضه مستقیم و بدون واسطه دوربین مداربسته کاهش چشمگیری را در قیمت ها مشاهده خواهید کرد.

با تکیه بر الطاف الهی برآنیم تا با خدمات پس از فروش مناسب از جمله گارانتی و همچنین warranty (گارانتی تعویض) دوربین های مداربسته و دستگاه های dvr  رضایت خاطر مشتریان گرامی را فراهم کنیم.

جهت مشاهده انواع محصولات و دوربین های مداربسته  می توانید در منوهای وب سایت در گزینه های دوربین ها لیست انواع تجهیزات امنیتی را مشاهده نمایید.

هم اکنون جهت دریافت لیست قیمت (ویژه همکاران) به بخش تماس با ما وب سایت گروه بازرگانی آویژه مراجعه نموده و با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

پیروز و سربلند باشید.

 

پر بازدید ترین ها