دوربین مداربسته در شیراز و مشکل گارانتی

خلاصه مطلب : یکی از مهمترین عواملی که اعتماد خریدار را نسبت به یک کالا افزایش می دهد گارانتی و خدمات پس از فروش آن کالا می باشد.
تاریخ ثبت: دوشنبه 28 بهمن سال 1392
بازدید ها : 6884
دوربین مداربسته در شیراز و مشکل گارانتی

یکی از مهمترین عواملی که اعتماد خریدار را نسبت به یک کالا افزایش می دهد گارانتی و خدمات پس از فروش آن کالا می باشد.

اکثر فروشندگان دوربین مداربسته در شیراز آن چنان که باید به این اصل مهم توجه نمی کنند و بار ها پیش آمده که پس از خریداری  تعداد زیادی دوربین مداربسته درشیراز و یا شهرهای دیگر و همینطور دستگاه های DVR  ، بعد از مدتی شاهد بازخورد منفی و خرابی بیش ازحد دوربین ها شده اند. در این شرایط با مراجعه به واردکننده ویا تولید کننده متوجه می شوند که گارانتی دوربین هایی که خریداری کرده اند آن طور که باید پاسخ گوی آن ها نیست برای مثال ممکن است  ماه ها طول بکشد تا مثلا یک DVR یا یک دوربین مداربسته را برای وی تعمیر یا تعویض کنند.

دراین مواقع خریدار چاره ای جز پذیرفتن  شرایط نمی بیند. بعضی فروشندگان همکاری با این وارد کننده را قطع می کنند و اما بعضی هم ممکن است به این موضوع توجهی نداشته باشند و برای آن ها مهم نباشد.

اما اخلاق کاری می گوید اگر فروشنده ای هنگام عرضه یک دوربین مداربسته اعلام کرد که این جنس دارای گارانتی می باشد اگر بعدا بخواهد خدمات پس از فروش را نادیده بگیرد و برای گارانتی اهمیتی قائل نشود به مرور زمان اعتماد مشتریان به وی کم شده و دیری نخواهد گذشت که رقیبانی که به دنبال دوربین های مداربسته با کیفیت و گارانتی خوب رفته اند بخش عظیمی از بازار را به دست خواهند گرفت و به تدریج به فروشنده ای بزرگ تبدیل خواهند گشت.بنابراین بهتر است هنگام خرید دوربین مداربسته و یا DVR علاوه بر کیفیت و قیمت مناسب به گارانتی و خدمات پس از فروش اجناس هم توجه کنید.ممکن است اکثر وارد کننده ها اعلام کنند که یک سال گارانتی و خدمات پس از فروش برای همه اجناس در نظر گرفته شده است،اما چگونه متوجه شویم که اجناس واقعا دارای گارانتی خوبی هستند و شرکت وارد کننده یا تولید کننده، خدمات پس از فروش خوبی ارائه می دهد. بسیاری از آن ها وقتی برای گارانتی یک DVR معیوب به آن ها مراجعه می کنید ممکن است یک الی دو ماه طول بکشد تا دوربین یا DVR  معیوب را تعویض یا تعمیر کنند اما بعضی وارد کنندگان و نمایندگی ها در ایران وجود دارند که شما وقتی برای گارانتی یک دوربین یا DVR به آن ها مراجعه می کنید در کمتر از یک ساعت آن را برای شما تعویض می کنند(و نه حتی تعمیر). بله این واقعیت دارد و به اطمینان می توانیم بگوییم که چنین وارد کننده دوربین مداربسته درشیراز و یا بهتر است بگوییم  در ایران وجود دارد.

هنگام خرید دوربین مدرابسته و یا DVR باید به این نکته مهم توجه کنید که وارد کننده ای که از وی خرید می کنید در چه زمینه ای دقیقا فعالیت می کند.بسیاری از  وارد کننده ها ممکن است برای یک مدت موقت شروع به واردات دوربین کنند و فرضا فقط به مدت یک سال یا بیشتر در این زمینه فعالیت داشته باشند.آیا چنین وارد کننده ای برای خرید دوربین مداربسته مناسب می باشد؟ آیا برای خدمات پس از فروش و گارانتی چنین واردکننده دوربین های مداربسته مناسب می باشد؟

اما از طرفی هم  وارد کننده ها و یا شرکت های بازرگانی ای وجود دارند که با یک نگاه به مجموعه آن ها می توان متوجه شد که آن ها علاوه بر این که نمایندگی دوربین مداربسته با کیفیت خوب و قیمت مناسب را دارند این تجارت را برای یک  یا دو سال انتخاب نکرده اند بلکه کاملا مشخص است که می خواهند سال های سال در این زمینه فعالیت کنند و صد البته بتوانند خدمات خوبی را ارائه دهند تا مشتریان ثابت و بزرگی را برای خود نگه دارند.این شرکت ها  برای رسیدن به این هدف هرگز اجناس بی کیفیت وارد نمی کنند و بدون شک گارانتی آن ها هم می تواند قابل اعتماد باشد .

گروه بازرگانی آویژه ادعا نمیکند که بهترین است اما سال ها فعالیت در زمینه دوربین های مداربسته و سیستم های امنیتی به ما ثابت کرده است که گارانتی خوب یکی از مهمترین ترین شرایط فروش یک جنس خوب و باکیفیت است.

در اینجا شما برای تعویض و گارانتی روزها و ماه ها معطل نخواهید شد.در گروه بازرگانی آویژه غیر ممکن است که دوربین مداربسته ای  یا DVR  بی کیفیتی را مشاهده کنید، تا حدی این موضوع برای ما مهم است که خط تولید دوربین های مداربسته در کارخانه توسط نیروهای ما کنترل می شود.بهتر است یک بار هم که شده لیست قیمت دوربین مداربسته و DVR ها را مشاهده نمایید. بهتر است یک بار هم که شده یکی از دوربین ها ی مداربسته ما را مورد آزمون قرار داده تا کیفیت بی نظیر آن به شما ثابت شود و در آخر بهتر است بگوییم اجازه دهید در عمل به شما ثابت کنیم که گارانتی و خدمات پس از فروش بی نظیری داریم و نه در تبلیغات و فقط حرف زدن.

اکنون با ما تماس بگیرید

گروه بازرگانی آویژه


 

پر بازدید ترین ها