ده دلیل برای خرید دوربین مداربسته تحت شبکه

خلاصه مطلب : عامل هایی که برای خرید دوربین های مداربسته تحت شبکه مورد توجه قرار می گیرد عبارتند از...
تاریخ ثبت: جمعه 12 اردیبهشت سال 1393
بازدید ها : 3504
ده دلیل برای خرید دوربین مداربسته تحت شبکه

 

ده دلیل برای خرید دوربین مداربسته تحت شبکه

 1)  پایانی بر مشکل interlace

دوربین های مداربسته آنالوگ به دلیل محدودیت استاندارد در مورد استفاده (PAL /NTSC) هر تصویر را دو بار و با تاخیر زمانی اسکن می کنند که باعث افت شدید کیفیت تصاویر متحرک می شود. در مقابل دوربین های مداربسته تحت شبکه کل تصویر را در آن واحد اسکن کرده و در نهایت یک تصویر متحرک را بدون نویز و اعوجاج مشان می دهد.

2) امکان POWER OVER ETHERNET  یا تامین برق مصرفی دوربین مداربسته از طریق کابل شبکه

پشتیبانی از این سیستم استاندارد علاوه بر کاهش هزینه های اجرایی، خرابی های ناشی از گستردگی سیستم دوربین مداربسته   را به حداقل می رساند. به طوریکه استفاده ازups  مرکزی را بسیار ساده و کم هزینه می سازد.

رزولوشن مگا پیکسل  (3       

دوربین های مداربسته آنالوگ حداکثررزولوشنی با  .4 مگاپیکسل دارند.که این امربه دلیل محدودیت تعداد خطوط است.در حالیکه دوربین های مداربسته تحت شبکه با رزولوشن بالای یک مگاپیکسل بسیار زیاد است.

    4) دوربین های مداربسته هوشمند

دوربین های مداربسته تحت شبکه توانایی تشخیص حرکت یا motion detection  دارند.علاوه بر این امکان مدیریت آلارم با قابلیت تنظیم حساسیت و موقعیت حرکت در تصویر نیز وجود دارد. ورودی های I/O  امکان وصل انواع سنسور های مختلف اعم از دود و گاز را به دوربین مداربسته می دهد.

    5) انتقال صدا و تصویر و سیستم کنترلی دوربین مداربسته بر پایه یک کابل شبکه خواهد بود.

    6) دارای سیستم صدای دوطرفه جهت ضبط و پیجینگ افراد.

    7) امنیت انتقال تصاویردوربین های مداربسته

    8) زیر ساخت کاملا اقتصادی و قابل انعطاف مبنی بر IP و بدون در نظرگرفتن تعداد دوربین مداربسته برروی حداقل یک کابل شبکه

   9) سیستم کاملا دیجیتال

در سیستم دوربین مداربسته تحت شبکه تصاویر دوربین های مداربسته فقط یکبار دیجیتال شده و همواره دیجیتال می مانند لذا کیفیت تصاویر دوربین های مداربسته بعد از انتقال به کیلومترها دورتر ثابت می ماند.

  10) هزینه تمام شده کمتر

با درنظر گرفتن قابلیت گسترش سیستم دوربین مداربسته وکارایی آن و مقایسه هزینه ایجاد هر کانال تصویر در سیستم دوربین های مداربسته آنالوگ و دیجیتال می توان نتیجه گرفت که در سیستم های متوسط و بزرگ هزینه تمام شده سیستم های دوربین های مداربسته تحت شبکه به نحو محسوسی کمتر خواهد بود.

پر بازدید ترین ها