تبدیل کامپیوتر های بدون مصرف به DVR گرانقیمت در سیستم دوربین های مداربسته

خلاصه مطلب : آیا می دانید قیمت یک دی وی آر DVR شانزده کانال یک سیستم دوربین مداربسته در حدود 500 هزارتومان تا 2میلیون تومان است؟
تاریخ ثبت: دوشنبه 25 فرودرین سال 1393
بازدید ها : 29946
تبدیل کامپیوتر های بدون مصرف به DVR گرانقیمت در سیستم دوربین های مداربسته

تبدیل کامپیوتر های بدون مصرف به DVR گرانقیمت در سیستم دوربین های مداربسته


 آیا می دانید قیمت یک دی وی آر DVR شانزده کانال  یک سیستم دوربین مداربسته در حدود 500 هزارتومان تا 2میلیون تومان است؟

 اگر در منزل یا محل کار خود ، کامپیوتری دارید که از آن استفاده نمی کنید، می توانید با اضافه کردن یک کارت مخصوص، آن را تبدیل به یک دی وی آر ارزشمند و گرانقیمت نمایید .امروزه خیلی از سخت افزار ها تولید شده اند که با استفاده از کامپیوتر کار می کنند و نیاز به کامپیوتر جدید و حرفه ای ندارند، بلکه با استفاده از حتی یک کامپیوتر پنتیوم 2 می توان از آنها بهره برد، مانند سیستم های ضبط مکالمات تلفنی.

پس بهتر است قبل از خرید بعضی از وسایل ، با فروشنده مشورت نمایید،شاید با وجود یک کامپیوتر قدیمی هزینه شما نصف شود.

برای تبدیل کامپیوتر به دی وی آر، کافی است به نسبت نیازتان ، یک پی سی کارت ذخیره ساز دوربین مداربسته خریداری نمایید. این پی سی کارت ها در مدل های  4-8-16   در بازار موجود می باشند .

قیمت این کارت ها از حدود 50 هزار تومان شروع می شود.
پس از خرید و نصب آن در مادر برد کامپیوتر و همچنین نصب نرم افزار مخصوص همان کارت که در جعبه پی سی کارت موجود است ، می توانید 4تا 16 دوربین مداربسته را به کیس متصل نمایید و تصاویر را همزمان روی مانیتور ملاحظه نموده و همچنین نسبت به ذخیره سازی تصاویر دوربین های مداربسته اقدام نمایید .

برای اینکه هارد کامپیوترتان زود پر نشود، پیشنهاد می دهیم که ذخیره سازی تصاویر دوربین های مداربسته را در حالت موشن قرار دهید .
در حالت ذخیره سازی موشن در سیستم دوربین مداربسته ، فقط زمانی دخیره سازی روی هارد کامپیوتر انجام می شود که حرکتی وجود داشته باشد. به عنوان مثال، شب تا صبح با توجه به اینکه حرکتی در محل کار شما رخ نمی دهد، هارد به حالت آماده باش بوده و به محض اینکه اولین کارمند، صبح وارد دفتر کار شود ذخیره سازی در سیستم دوربین مداربسته آغاز می شود .

 

پر بازدید ترین ها