برای کپی تصاویر دوربین های مداربسته چه راه هایی وجود دارد؟

خلاصه مطلب : تصاویر دوربین های مداربسته برای اینکه همزمان در یک مانیتور نمایش داده شوند و همچنین ذخیره شوند، به یک دی وی آرمستقل (stand alone) یا کارت دی وی آر به همراه یک کامپیوتر یا لپ تاپ نیازدارند.
تاریخ ثبت: دوشنبه 25 فرودرین سال 1393
بازدید ها : 32148
برای کپی تصاویر دوربین های مداربسته چه راه هایی وجود دارد؟

برای کپی تصاویر دوربین های مداربسته چه راه هایی وجود دارد؟

تصاویر دوربین های مداربسته برای اینکه همزمان در یک مانیتور نمایش داده شوند و همچنین ذخیره شوند، به یک دی وی آرمستقل(( stand alone یا کارت دی وی آر به همراه یک کامپیوتر یا لپ تاپ نیازدارند. پس از اینکه تصاویر روی هارد سیستم دوربین مداربسته ذخیره شد، سه روش برای بازبینی تصاویردوریین های مداربسته وجود دارد.

روش اول این است که در کامپیوتری که در آن کارت دی وی آر نصب است و یا در همان دی وی آرمستقل((stand-alone، تاریخ و ساعت و شماره دوربین مداربسته ای که تصویر آن را نیاز داریم، جستجو کنیم و پس از اینکه سیستم دوربین مداربسته آنرا پیدا کرد، فیلم مورد نظر را مشاهده کنیم.

روش دوم کپی تصاویر و فایل های سیستم دوربین مداربسته روی فلش مموری یا هاردهای اکسترنال است .پس از کپی فایل مورد نظر می توانید آنرا در محیطی دیگر در یک لپ تا یا کامپیوتر و یاdvd player  مشاهده نمایید.البته فرمت فایل مورد نظر بسیار مهم است .

اگر شما بخواهید تصاویردوربین های مداربسته را در dvd player های خانگی مشاهده کنید، باید به فرمتی تصاویر را تبدیل نمایید که dvd player  شما قابلیت نمایش آن فرمت را داشته باشد .

روش سوم دریافت تصاویر و فیلم های انتخاب شده روی دی وی دی است . در این حالت به حجم دی وی دی دقت نمایید تا مجموعه فیلمی که می خواهید کپی و رایت نمایید با دی وی دی خام شما یکی باشد .خیلی از افرادی که سیستم های ذخیره ساز دوربین های مداربسته را دارند، تمایل به ذخیره سازی مثلا 30 یا 60 روز کلیه تصاویر را دارند. باید بدانید که معمولا برای هر 4 تصویر یک ترابایت هارد در نظر میگیریم تا بتوانیم در حدود 100 روز ذخیره سازی داشته باشیم.البته تنظیمات سایز تصویروکیفیت ذخیره سازی، تعداد فریم در هر ثانیه و مقدار موشن یا حرکت هم در مقدار هارد اشغال شده برای ذخیره سازی تصاویردوربین های مداربسته تاثیر زیادی دارد .بنابراین اگر بخواهید کلیه تصاویر فقط یک ماه یک دوربین مداربسته را روی DVD ذخیره نمایید، شاید حدود 20 عدد دی وی دی نیاز داشته باشید .

 

پر بازدید ترین ها