باز گرداندن پسورد دستگاه feeler در دوربین مداربسته

خلاصه مطلب : یکی از مواردی که بیشتر عزیزان و همکاران با آن روبرو هستند، فراموش نمودن پسورد دستگاه DVR دوربین مداربسته می باشد.
تاریخ ثبت: سه شنبه 19 فرودرین سال 1393
بازدید ها : 4727
باز گرداندن پسورد دستگاه feeler در دوربین مداربسته

 باز گرداندن پسورد دستگاه feeler در دوربین مداربسته

یکی از مواردی که بیشتر عزیزان و همکاران با آن روبرو هستند، فراموش نمودن پسورد دستگاه DVR دوربین مداربسته می باشد. با استفاده از روش زیر که البته بر روی دستگاههای Feeler دوربین مداربسته تست شده، شما می توانید پسورد دستگاه را بازگردانده و هزینه های اضافی مبنی بر بازگرداندن پسورد را متحمل نشوید.

 روش اول )

 در ابتدا به هیچ قسمتی وارد نشوید، ابتدا کلیدEsc را بالای ۵ ثانیه نگه دارید ، بعد از آن کلید Stop را بالای ۵ ثانیه نگه دارید. این دو عمل را به مدت ۳ ثانیه با هم انجام دهید. وقتیکه صدای بیپ را شنیدید به معنی برگرداندن رمز به حالت تنظیمات کارخانه می باشد. کاربر اولیه admin strong>بوده و رمز عبورهم که خالی می باشد.

روش دوم )

 ابتدا به هیچ قسمتی وارد نشوید، در ابتدا کلید SLOW را بالای ۵ ثانیه نگه دارید، بعد از آن کلید FAST را بالای ۵ ثانیه نگه دارید. این دو عمل را به مدت ۳ ثانیه با هم انجام دهید . وقتیکه صدای بیپ را شنیدید به معنی برگرداندن رمز به حالت تنظیمات کارخانه می باشد. کاربر اولیه admin بوده و رمز عبورهم که خالی می باشد.

 

پر بازدید ترین ها